jirka F

Převrátilo se vám někdy myšlení v hlavě, že jste nevnímali co, vám říká okolí?

Z jakého důvodu se vám myšlení převrátilo?

otázka se netýká alkoholismu.

Nejlepší odpověď
Malvína

Když nad něčím přemýšlím nebo se děje něco důležitého, může na mě mluvit kdo chce, ale má smůlu. Nevnímám. Vnímám toho a to, co je v daný moment přednější. Možná pro někoho nevychované, ale čas je drahý, není prostor pro všechno a pro všechny naráz.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že je to zcela běžná věc. Kamarád se někdy pohrouží do svých myšlenek až tak, že do reality ho vrátí jedině otázka: dáš si štamprlu?

Gus_Fring

Ano, občas se zamyslím a potom nevnímám. Poslední dobou se mi to moc neděje, ale když jsem byl malý, bylo to v jednom kuse. Rodina si ze mě kvůli tomu dělala srandu.

aliendrone

Jo, byly doby kdy tuhle „moc“ měly ženy. Některé. ;) :)

Ametyst

Občas se mi to stava v cizojazycnem prostředí. Přednostně vnímám mateřštinu, tak se musím pak víc soustředit na cizojazyčné okolí.

Kelt

Ano, stává se mi to hlavně , když mám po noční a vstanu a hlava mi to zatím nebere.