bauerlukin

Preferujete taxi, nebo služby typu Uber?

díky předem, myslím tady v Česku

Odpovědi
elkon

Taxíkem jsem jel jednou v životě a to jsem ho ještě neobjednal já, takže je mi to jedno.

Kepler

Bylo by mi to jedno, preferoval bych toho levnějšího. Teď preferuji elektrokolo. Je levnější i rychlejší.

zjentek

Jaké služby typu Uber v Česku? A v jaký přesně zadnici? Bo na Prajzské nic takovýho nejezdí!

Justin1

Pokud jsem to jednou za uherský rok potřeboval, volil jsem taxík. V Praze jsem upřednostňoval takovou taxislužbu, která používá dělení Prahy na pásma a podle toho určuje cenu jízdy, takže zákazník může předem zjistit, kolik zaplatí.

aliendrone

Tohle neřeším, mám v kontaktech pár známých taxikářů a vždy je alespoň jeden z nich v háku. To je výhoda (že se známe), naloží mě i kdybych se vracel z návštěvy od Keplera (tedy nastupoval bych po čtyřech), bo ví, že nejsem ten typ, co jim auto znečistí. Navíc i ví, kam mě mají zavézt, netřeba nic vysvětlovat, když se „ne moc dobře mluví/artikuluje“. Vzájemná důvěra je důležitá, oni ví, že zacvakám třeba druhý den, až se z toho vyspím a já prozměnu dostanu naz5 vytrousený mobil, či zapomenutý kufřík. Tohle prostě s „neznámým loupežníkem“ nefunguje, takže asi tak. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.