Přátelé,co chcete dovézt …

… z pobřeží Baltu,kam zítra ráno odjíždím (e) na 14 – ti denní dovolenou?! 😁
Doplňuji:
Děkuji vám všem za vlídná slova,ale nejsem si jistý,zda vám dovezu tu pohodu,o tu se musíme postarat všichni,kteří nechtějí,aby odpovedi.cz neupadli. Vydržte to chvíli beze mne a věřte,že bude líp!

Nejlepší odpověď
quentos

Očko mi to vzalo/la z úst, chtělo by to přivézt dobrou náladu ;{)>
Doplňuji:
a jináč si to tam pěkně užij ;{)>

Další odpovědi
briketka10

kamínek pro štěstí a měj se tam moc hezky :)
a co tu budem tákovou dobu jako dělát ??

zůstane tu s náma Drap, aby nás rozveselil, bolak se šel zas asi na 111 dní vyčůrat :D

led

Nové otázky

anonym

Barbakane, dovez dobrou náladu, klid a elán, abys tu s námi dál vydržel.
Přeji Ti krásnou dovolenou, příjemné slunečné dny a odpočinek tělu i nervům.

aramah

Já myslím že když přivezeš sebe bude to stačit:-)
Hezkou dovolenou přeje aramah…

anonym

Šťastnou cestu ! A kdybys našel kousek jantaru,tak ho zvedni! :D

sevos

Příjemný pobyt a ve zdraví se vrať.

Drap

Pokud bych mohl požádat, tak bych chtěl pěkný kus obsidiánu, který by se mi náramně hodil a jehož je pobřeží Baltu plné. Díky.
Jo, a hlavně si to pořádně užij podle svých představ.

hanulka11

měj se tam pěkně a přivez prosím tě na tyto stránky trochu víc pohody -je to fakt potřeba

  • hlavně si odpočiň na té své první dovolené a užívej si každého dne se svou drahou polovičkou – žádný z těch dnů už se nebude opakovat

annas

Příjemnou dovolenou. Balt, první moře, které jsem viděla. Tehdy bylo nádherné počasí. Ale zažili jsme i strašnou bouři, vlny dosahovaly až k našim stanům, museli jsme je opustit .. hrůza, děs.

Kohut57

Balt mne láká také, chtěl bych informace o místech , cenách a kvalitě a zážitky.

anonym

ad barbakan, samozřejmě ti všichni přejeme, aby sis to zaslouženě užil. Znám pár takových, co už po několik let žádnou dovolenou neměli.
Stejně tak bych s tebou rád souhlasil s nesporně dobře míněnou proklamací, jen ti to dvojí negací obrátilo smysl:
„Nechtějí, aby neupadly“ má význam „chtějí, aby upadly“, a tos původně určitě nechtěl napsat. (Už ani neuvádím, že Odpovědi jsou neživotné, takže přísudek je ypsilon v upadlY.)
Aby se Odpovědi vrátily do původní kondice, stačilo by, aby těžiště otázek zůstalo ve 135 ostatních rubrikách a ne jako dnes v pouhých 2 doplňkových (Zábava a Aktuality).

anonym

Led to vystihla

briketka10

mě to nejde..ale přišlo mi to :D
nemůžu přijít na způsob !!

briketka10

dobře těch 14 dní snad stačit bude..
jen s tvou pomocí, jinak nee :D