orestez

Praotec Čech kdysi pronesl na hoře Říp památnou větu. Kdybyste tam stanuli, co byste tam řekli?

K… tady je zima.

https://m.odpo­vedi.cz/otazky/kde-se-vzalo-u-aloise-jiraska-zname-ze-zeme-oplyva-medem-a-strdim

Nejlepší odpověď
marci1

Lidi, tady zůstaneme, tady bude s.anda, tu bude pořád veselo! 🙂

Další odpovědi
Kepler

Zde je naše země tunelování zaslíbená, podvody a nespravedlnosti oplývající!

ivzez

Na hoře Říp jstem stanula víckrát a nikdy ne sama,
takže jsem zcela jistě i něco pronesla. Ovšem, co to bylo…

Pamatuji si jen poslední návštěvu, kdy jsem okomentovala
nepořádek (poházené odpadky po turistech).

dudu

Drazí pohleďte kolem. To všechno bude za pár let Babišovo.

Kryšpín

Pravda a láska vítězí v českých luhách a hájích, je sociální spravedlnost, není mnoho bohatých, ani chudých, žijte si blaze kapitalisticky, ale pro část socilaisticky, všichni jsme si rovni, jenom občas někde nerovni, ale to dělá jenom u toho méně rovného, že nebyl, anebo není ve správný čas na správném místě, případně u žlabu.

Jako praotec jsem se ještě poradil s Řípo – mluvčím, kradlo se za tatíčka Masaryka, kradlo se za skopčáků, kradlo se při budování komunismu, kradlo se v normalizaci / včetně kšeftů se Sověty /, krade se po hedvábném sametu a ještě jsou šikovní dotyční čeští šamani obdivováni, věřím, že k letošnímu výročí, náš národní sport vydrží alespoň dalších sto let.

dubraro

Honem pryč!

orestez

Kryšpíne pecka!