Marme

Přáli jste někdy někomu smrt?

Ať už někomu z rodiny, známému, nebo cizímu člověku…

Nejlepší odpověď
annas

Jak vás něco takového může napadnout …?

Další odpovědi
poa.li

Když si to přiznám, tak dříve ano. Ego mnou zmítalo a pocit, že mne někdo nenávidí, byl tak silný, že ano. Teď ale vím, že to byl jen můj vlastní strach a nízké sebevědomí. Tyto doby a stavy vnímám jako, že jsem byl vlastně nemocný, poblouzněný, v jistém ohledu slepý… Každopádně bych ale nikomu neublížil. Ani tehdy, ani teď..

hanulka11

Tak to tedy ne.

Možná bych ji někomu hodně nemocnému, kdo by moooooc moc trpěl ,přála . Ale takové myšlenky mě nenapadají.