Avatar uživatele
Marin

Máte někdo zkušenosti s prací v caal centru?

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s prací v caal centru? Pokud možno Praha prosím.
Přemýšlím, že bych to zkusil, jen mě zajímá jestli je mezi caal cenry nějaký rozdíl, zda někde doporučujete a někde naopak nedoporučujete chodit. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Není call centrum jako call centrum. Některá přijímají hovory klientů, např. linka telefonního operátora. Pak jsem call centra přijímající hovory „klientů“, např. v pojišťovnách přijímají hovory pojišťováků a dělají jim podporu. A pak jsou call centra, která aktivně volají klientům a nabízejí služby nebo produkty. Zkus upřesnit, které tě zajímá.

Osobně nemám zkušenost s žádným typem, ale jako ex-ajťák jsem s nimi občas přišel do styku. A nedělal bych to za nic, zejména s prvním a třetím typem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Nemám osobní zkušenost, ale jsou určitě velké rozdíly. Jak píše setapouch, něco jiného je telefonická podpora a něco jiné telefonní prodejci všeho možného …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

Osobní zkušenost nemám, ale znám pár lidí, co tuto práci dělali a skutečně se to asi liší call centrum od call centra. Co vím, tak někteří s tou prací byli spokojení a bavila je, jiní ji zase nenáviděli. Sám teď také uvažuji nad tím, že bych si zkusil najmout externí call centrum pro své podnikání. Hodně se mi zamlouvá například toto – https://axxel­.cz/Externi-call-centrum-pro-vase-podnikani/

Nový příspěvek