Tomb Raider

Kolik si měsíčně vydělá operátorka erotické linky?

Nevíte prosím kolik si měsíčně může vydělat operátorka erotické linky? Nemyslím žádný livechat nebo videochat, kde se používá i webkamera. Mám na mysli pouze eroticky laděnou komunikaci po telefonu, v naprosté anonymitě. (Je mi jasné, že nikde mi nezaručí 100% anonymitu, ale přece jen, telefony zkreslují hlas a nemám strach, že by mě někdo poznal).

Bohužel, nepříznivá finanční situace mě donutila hledat práci v tomto oboru. Nemám vystudovaný žádný konkrétní obor. Pochopila jsem, že maturita z gamnázia je mi k ničemu, zvláštně v dnešní době, kdy to s prací všeobecně není zrovna růžové. Zkusila jsem si práci prodavačky v supermarketu a nějaký čas jsem dělala operátorku v klasickém call centru (aktivní prodej tarifů a telemarketing). Jenže na těchto místech se nedá vydržet dlouhodobě, ale bohužel, s nemohu o nic jeného zavadit.

Přemýšlím o doplnění vzdělání. Alespoň bakaláře bych chtěla mít a rozšířit si tak svoje možnosti a obzory, jenže problém jsou peníze. V mém věku (23) se mi už nezdá vhodné denní studium a abych mohla zkusit dálkové, potřebuji stabilní zaměstnání. Bohužel to mi supermarket ani call centrum, kam jsem chodila se staženým žaludkem a s nechutí, nezaručí. Určitě bych tam ty minimálně 3 roky nevydržela.

Proto mě napadla ta erotická linka. Jako bývalá operátorka umím dobře mluvit, sice si o té práci nedělám přehnané iluze, ale hlavní je, že nebudu muset nikomu nutit žádné tarify a obávat se, že když nebudu mít dostatek uzavřených smluv, tak poletím.

Nevíte někdo, jak se k té práci dostat a kolik tak může být průměrný měsíční výdělek operátorky erotické linky?

Hledala jsem na netu, ale vygooglila jsem převážně samé livechaty a pod. Jak už jsem uváděla, hledám pouze práci na erotické lince po telefonu, žádná kamera nebo jiné odvětví erotiky.

Odpovědi
zzzzz

To už snad ani neexistuje. Od rozšíření internetu jsou jen ty chaty. Moje kamarádka dělá na chatu, má dvě děti a je s nimi sama, takže ji k tomu taky dohnal nedostatek financí. Umí dobře anglicky a dělá na nějaké stránce, která se specializuje na Anglii. Žádné Čechy tam nemá. Ze začátku se styděla, ale dnes už to bere jako normální práci, dělá tam už asi 5 let, a peníze má z toho kolik lidí se ji podaří ukecat aby, šli na placený tarif, cca 20.000měsíčně.

JsemHonza

Ahoj a hezký den přeji. Pokud bys chtěla zkusit si vydělat sexem po telefonu – zkus se mi ozvat a můžeme se zkusit domluvit. Děkuju Honza. Mail je Rychlediskretne@centrum.cz díky.

Michálek1245

No řekl bych, že to bude víc než operátorka pro call centrum ale na druhou stranu fakt těžko říct. Člověk nikdy neví, co ho v životě potká. Ono se to totiž třeba na první pohled nemusí zase tak moc zdát, ale ve skutečnosti si i operátoři na klasických call centrech vydělají docela dost. Teda když jsou ti lidé šikovní. To si pak přijdou i na relativně rozumné peníze a nedivím se, že se tím živí na full time.