pan_tucnak

Práce která mi dá volný čas

Zdravím, jsem kluk 26 let a hledám práci, která by mi dala co nejvíce volného času, klidně i málo placená. Stačilo by mi kolem 10–12 tis. čistého za měsíc, prostě jen na uživení, to co potřebuji, je co nejvíce času na samostudium – možnost tahat si do práce knihy nebo notebook a v pracovní době se studiu částečně věnovat – samozřejmě ne celou pracovní dobu, ale alespoň částečně. Jako ideální mi přijde noční ostraha, ale bohužel, na tyto pozice berou hlavně invalidy, což já nejsem. Dále mě napadla recepce v hotelu, ale to zase většinou obsadí atraktivní holky, které disponují znalostmi cizích jazyků. A já umím jen anglicky a nejsem hezká holka :). Napadá vás něco? Nějaký typ práce, který by tomuto popisu odpovídal? Předem díky moc za tipy

Nejlepší odpověď
Drap

Takových povolání je spousta, běž dělat poslance, senátora, lobistu, nebo člena několika dozorčích rad a máš vystaráno i se slušným platem

Další odpovědi
anonym

Tak to mám lepší typ – zkus se živit jako gigolo. Plat budeš mít zaručeně daleko vyšší a času tolik, kolik ho budeš potřebovat.
Jinak se přiznám, že mi Tvé představy o práci poněkud zvedly adrenalin. Nechápu, kde vy mladí berete přesvědčení, že vám bude někdo platit za nic, nebo dokonce za to, že byste se chtěli v práci bavit a hrát si. Potřebuješ školu života jako sůl, abys také ráčil pochopit to, že za 10–12 tisíc měsíčně v dnešní době pracuje dost lidí a rozhodně se neflákají. Ačkoliv se to nezdá, ale představa, že se dá vydělávat bez práce je ještě stále nereálná. Tohle ovládají pouze naši menšinoví slopuobčané, kteří si v ČR úplně odvykli pracovat. .

Nuk nuk

Většina povolání čas spíše zabere. Pokud skutečně nehodláte dělat lobbistu, jak píše uživatel Drap (poslanci zase tolik volného času nemají), pak jedině pracovat na volné noze a ještě v nějakém svobodnějším oboru. Napdá mě nějaká umělecká práce – psaní nebo něco výtvarného – tam se vydělává za dílo a čas, který tvořením strávíte, si určujete sám. Pokud nemáte umělecké sklony, pak relativně časově nenáročné může být překládání a tlumočení. Sice když přijde expresní zakázka, může to znamenat dost hodin práce i v kuse, ale mezi tím budete mít času dost, navíc překladatelsko-tlumočnické práce jdou se samostudiem nutně ruku v ruce. Ovšem záleží, jak dobře umíte anglicky a hlavně to chce i trochu talent.

Jsemtady

Mno polovicni uvazek v tmobile na lajne. Ty prachy si asi i vydelas kdyz budes dobrej no a mas tydne jen polovinu hodin a da se to rozplanovat podle potreb kdy chces makat a kdy mit volno.
Jinak i v jzd. Nakrmis, pak mas dost volna kde se muzes uit a pak uklidis hovna a dom jzd je kolikrat dost ulejvarna.
Pak mozna v nejake zapadle restauraci kavarne kam nikdo nechodi. Nebo trafiky, stanky s novinama.
Nebo v radiu. Spravce site. Atp.