práce doma

Včera se tu někdo zmiňoval o práci na doma, tak mě tak napadlo,jestli někdo nemáte nějaké zkušenosti. Nejde mi ani tak o práci na pc,jako by mě zajímalo obálkování apod,letáky a tak
Doplňuji:
to se mi stalo taky,s tím rozdílem,že jak chtěj peníze,tak na ně kašlu

Nejlepší odpověď
anonym

Já to zkoušel,došel jsem k názoru,že je to většinou podvod.Na inzeráty z Annonce.VŽDY chtějí poslat peníze,ty jsem jako tele poslal a buď nepřišlo nic,nebo jen bláboly.Odkazy na adresu v Germánii,a pod.Nevěřím.Je ovšem možné, že všichni grázlové nejsou.