Kepler

Pozorovali jste uplynulé noci Perseidy?

Jinak zvané jako slzy svatého Vavřince. Já jsem to maximum letos prošvihl, stálo to za to? Pozorovat půjdou i dneska.

Nejlepší odpověď
Danina65

Byl prý silný svit měsíce,u nás i trochu zataženo.Viděla jsem jednu velkou,cca deset menších.Žádný déšť se tedy nekonal.

Další odpovědi
orwell

Ne, zapomněl, polepším.

quentos

Ne, vrátil jsem se z dovolené, a tudíž jsem po celodenním cestování spal jak zabitej.

independent

Bylo tady v MS kraji zataženo, dneska taky.

MonkeyKing

oblačno, zataženo, takže jsem viděl uplnou (/)
Po*** globální oteplování!!!!!!!!!!­!!!

ivzez

Nepozorovala, ale snad ještě něco stihnu.
Letos se mají objevovat až do 24. srpna.

Lamalam

Nepozorovala, povětrnostní podmínky tomu u nás nebyly nakloněny, ale z minulých let nějaká úspěšná pozorování (nejenom Perseid) už na kontě mám.