Avatar uživatele
lukas.zmizik

poznavate v tomhle dnesni mladez?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/257361-divka-ji-15-let-jen-kureci-nugety-z-fast-foodu-jeji-telo-uz-kolabuje.html?ref=bo­xE

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap před 4473 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nejen dnešní, moje kamarádka bylo jí už 45.let celý život pila jen Coca colu, jedla hranolky a polotovary třeba francouzské brambory, šlehačku, různé pudingy, žádné pořádně uvařené jídlo, dodnes neumí nic uvařit, má 15.letou dceru a vaří pro ně její maminka, nebo jídlo nosí z kuchyně kde pracuje, uhnala si nádor na jednom prsu které ji bylo zčásti odňato z diet co držela se kolikrát složila a nyní má částečný invalidní důchod z psychických důvodů..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

jasně takových mladých je , je chybou, že se to u nás vůbec objevilo..... ale lidé se nepoučí dokud nemají problémy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Bohužel, stravování některých lidí, a týká se to převážně mladých, je přímo katastrofou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

No, přiznejme si, že velkou zásluhu na tom mají i jejich rodiče. Od dvou let do mekáčů atd., a pak nemůžou pochopit, že je to dítě nemocné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No,jíst týden jedno jídlo,tak ho už v životě nechci vidět,ale jíst jedno jídlo celých 17 let?To je na palici.
No ale když maminka jídlo od McDonalda nosila holce domů.....
Nás děcka mamka naučila jíst to co bylo a ještě říkala:Nechceš,n­ejez,však ono tě dojme.
A taky jsme snědli co nám naservírovala,a ne že to nejím nebo to nechci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Naštěstí se v tom nepoznávám. :) Do fast foodů nechodím. Jídlo jsem tam ochutnala jen jednou a docela mi to stačilo. :) Jinak je fakt, že spousta mých spolužáků přes týden většinu obědů vyřeší tím, že zajdou do fastfoodu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek