lukas.zmizik

poznavate v tomhle dnesni mladez?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/257361-divka-ji-15-let-jen-kureci-nugety-z-fast-foodu-jeji-telo-uz-kolabuje.html?ref=bo­xE

Nejlepší odpověď
briketka10

nejen dnešní, moje kamarádka bylo jí už 45.let celý život pila jen Coca colu, jedla hranolky a polotovary třeba francouzské brambory, šlehačku, různé pudingy, žádné pořádně uvařené jídlo, dodnes neumí nic uvařit, má 15.letou dceru a vaří pro ně její maminka, nebo jídlo nosí z kuchyně kde pracuje, uhnala si nádor na jednom prsu které ji bylo zčásti odňato z diet co držela se kolikrát složila a nyní má částečný invalidní důchod z psychických důvodů..

Další odpovědi
hanulka11

jasně takových mladých je , je chybou, že se to u nás vůbec objevilo..... ale lidé se nepoučí dokud nemají problémy

Drap

Bohužel, stravování některých lidí, a týká se to převážně mladých, je přímo katastrofou.

Berušinka

No, přiznejme si, že velkou zásluhu na tom mají i jejich rodiče. Od dvou let do mekáčů atd., a pak nemůžou pochopit, že je to dítě nemocné.

iceT

No,jíst týden jedno jídlo,tak ho už v životě nechci vidět,ale jíst jedno jídlo celých 17 let?To je na palici.
No ale když maminka jídlo od McDonalda nosila holce domů.....
Nás děcka mamka naučila jíst to co bylo a ještě říkala:Nechceš,n­ejez,však ono tě dojme.
A taky jsme snědli co nám naservírovala,a ne že to nejím nebo to nechci…

VampGirl

Naštěstí se v tom nepoznávám. :) Do fast foodů nechodím. Jídlo jsem tam ochutnala jen jednou a docela mi to stačilo. :) Jinak je fakt, že spousta mých spolužáků přes týden většinu obědů vyřeší tím, že zajdou do fastfoodu…