mosoj

Poznáte se v tomto článku ?

Já ano !

http://letecka­posta.cz/667222121

Nejlepší odpověď
briketka10

s p.Šiklovou jsem viděla dokument a moc se mi líbil, fandím jí a ten e-mail mi už přišel nedávno, poslala jsem ho dál, kdyby se mělo „něco“ podepisovat podepíšu..
Doplňuji:
Drape, jestli máš na mysli mé přeposílání, tak těch přeposílaček je v této době tolik, ale má to ten smysl, aby si lidi uvědomili co se tu děje a probudili se !!
to „něco"podepsat myslím, jak schválili přímou volbu prezidenta, že 50 tisíc lidí, když podepíše petici, ale je otázka, kdo bude "ten“ co „oni“ dají na listinu k podpisu ??
nebo si my vybereme sami to asi ne..

Další odpovědi
Drap

jo, jo..... a co s tím budeš dělat ? …samotné přeposlání asi nepomůže
Doplňuji:
Musím souhlasit. Přímá volba je jeden z dalších podvodů na lidi za drahé peníze, nehledě k tomu že funkce senátu, jako pojistky parlamentu bude taky zmenšena.

dudu

Je to moc smutné a těžko se říká, ale v tom stádu se poměrně jasně vidím.

Jikra

Já taky!Je to krátká a výstižná a hlavně100% pravda.