Miroslavst

Povodně-jsou tam nebo ne?

Prosím zda nevíte, jestli jsou nebo byly povodně i na následující trase?
Zábřeh na Moravě, Uničov, Šternberk, Olomouc
Děkuji.

Nejlepší odpověď
dagry

No podle toho co jsem viděla včera ve zprávách tak by povodně měly být jenom na severu Čech. O těchto místech se nikdo nezmiňoval, takže by tam měl být klid. Ani předpověď jim nevyšla, protože říkali, že bude dneska pršet na severovýchodě republiky, což je tady u nás a zatím tady od rána krásně svítí sluníčko.

Další odpovědi
anonym

rano jsem jela přes Olomouc a povodně tam nejsou