Avatar uživatele
hapiky

Považují se zdejší chroničtí skrývači otázek za neskonalé moralisty, nebo mají jiné pohnutky?

Něco jako… (fe.ální vůz), který v podstatě dělá dobrou službu, ale je opovrženíhodný.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rrihamirek1 před 673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Považuješ se díky trollingu a spammingu snad za něco jako moralistu, užitečného přispěvatele nebo máš jiné pohnutky? Fakty si myslíš, že TY vykonáváš byť jen trochu nějak užitečnou službu? Někomu. jedinému člověku (kromě tebe)?
Bezvýznamné, obtěžující a trapné. A nejsou to většinou ani otázky, protože se na nic neptáš, jen provokuješ a kopíruješ názvy článků. Na odiv vystavuješ jen své „kvality“, intelekt a osobnost.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Já si myslím, že to nemá cenu řešit. Dokud ti web nepatří (což předpokládám, že nikoliv), tak s tím nic moc nenaděláš. A zakládat kvůli tomu otázky – jen na sebe více upozorňuješ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rrihamirek1

povazuji se za strujce sveta a take zneuzivani pravomoci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Osobně nevím, ale některé „otázky“ si o to sami říkají. Na h…cucu není nic opovrženíhodného. Na rozdíl od některých uživatelů a jejich „takyotázek“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Disraeli: Už jsem to tu říkal stokrát. Dávám zcela jednoduché otázky ze zcela jednoduchého důvodu. Nějaký ubohý záškvar se rozhodl, že mě bude mazat všechny moje otázky. Ty by jsi dával nějaké smysluplné otázky, kdyby jsi věděl, že je ten onen hovnocuc stejně vysaje?

Avatar uživatele
hapiky

Dochy: V praxi Je velký rozdíl, když přijede ho.nocuc anebo nějaká pouť.

Avatar uživatele
Dochy

Pokud by Ti týden přetýkala jímka a celá rodina se kvůli tomu nesprchovala, na záchod byste chodili jen na velkou jinak jen ke stromu do zahrady a splachovali jen hromadně po 3 aby u baráku nebyl velký smrad… Stavěl bys slavobránu a pozval kapelu až Ti řidič potvrdí, že konečně bude moct přijet…

Avatar uživatele
hapiky

Hodně ujeté vysvětlení.

Avatar uživatele
Dochy

Méně než Tvůj názor na opovrženíhodnost jendé funkční a potřebné úpravy automobilu. Co je opovrženíhodného na záchodu, odpadní rouře, čističce odpoadních vod? Jsou to všechno věci, které nám usnadňují život, případně omezují negativní dopady naší existence na okolní prostředí.
Opovrženáhodné může být něčí jednání, či něčí smýšlení. O opovrženíhodnosti funkčního a potřebného zařízení slyším prvně.

Nový příspěvek