autacek

Považujete za slušné čumět jiným do auta?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Ale bývá to dost zábavné. 😁

Další odpovědi
jirka F

No možná kdyby tam seděla hezká slečna a sympatie by byla oboustranná,ale jinak je to podle mě neslušné.

Vyjímky:
Jdu jako chodec přes přechod,ale přednost nemám absolutní proto se podívám na řidiče do auta aby mě pokynul že můžu jít dál.

Kryšpín

Když tam souloží tak je nerušit ani pohledem

Rokio

Nepovažuji to za slušné. Pokud jde ale jenom o letmé podívání, tak je to OK. Jestliže si však někdo několik minut prohlíží interiér auta, tak to normální není.

A co se týče dívání na vnějšky vozidel při chůzy po chodníku a jejich hodnocení, tak je to také v pořádku (např. při procházce s kamarádem).

Kepler

Slušné, neslušné. S tím, že majitel auta má průhledná skla, s tím musí automaticky počítat. Někdo má čistě jen technický motiv a zvědavost, jak vypadá přístrojovka a interiér. To jsem dělal i já, páč fotky na netu jsou na prd. Pokud je nahlížející zloděj, pak je majitel blbec, když si nechává cenné věci uvnitř.

nyjono

Je rozdíl, jestliu jdu kolem a letmo tam mrknu nebo jestli se zastavím a koukám a koukám.
Před pár lety proběhlo kafe se známou, po mnoha letech nekontaktování se, Bylo kafe, pokec a pak sepřišlo k mému autu a ona kouká, a kouká a kouká … dodnes nevím, co čekala, že uvidí. Nebylo mi to příjemné.