Avatar uživatele
autacek

Považujete za slušné čumět jiným do auta?

Zajímavá 0 před 1850 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Ne. Ale bývá to dost zábavné. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

No možná kdyby tam seděla hezká slečna a sympatie by byla oboustranná,ale jinak je to podle mě neslušné.

Vyjímky:
Jdu jako chodec přes přechod,ale přednost nemám absolutní proto se podívám na řidiče do auta aby mě pokynul že můžu jít dál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Když tam souloží tak je nerušit ani pohledem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nepovažuji to za slušné. Pokud jde ale jenom o letmé podívání, tak je to OK. Jestliže si však někdo několik minut prohlíží interiér auta, tak to normální není.

A co se týče dívání na vnějšky vozidel při chůzy po chodníku a jejich hodnocení, tak je to také v pořádku (např. při procházce s kamarádem).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Slušné, neslušné. S tím, že majitel auta má průhledná skla, s tím musí automaticky počítat. Někdo má čistě jen technický motiv a zvědavost, jak vypadá přístrojovka a interiér. To jsem dělal i já, páč fotky na netu jsou na prd. Pokud je nahlížející zloděj, pak je majitel blbec, když si nechává cenné věci uvnitř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Je rozdíl, jestliu jdu kolem a letmo tam mrknu nebo jestli se zastavím a koukám a koukám.
Před pár lety proběhlo kafe se známou, po mnoha letech nekontaktování se, Bylo kafe, pokec a pak sepřišlo k mému autu a ona kouká, a kouká a kouká … dodnes nevím, co čekala, že uvidí. Nebylo mi to příjemné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek