dgfdgf

Považujete smaženej sýr za plnohodnotný jídlo? Chutná Vám? Jak často ho jíte?

Nejlepší odpověď
elkon

Smažený sýr s hranolky, nebo opečenými brambory (a tatarku), je běžné jídlo, které si občas také dám.

Další odpovědi
seraphico

Spíš ho považují za velmi dobré jídlo. Plnohodnotné jídlo si představuji jinak. Dám si ho tak jednou až dvakrát za čtvrt roku.

Justin1

Mám ho rád, ale nejím ho skoro vůbec. V dobách, kdy jsem chodil do hospody, jsem si ho vybíral, když mě v jídelním lístku nezaujalo nic jiného.

Emefej

Nad plnohodnotností tohoto pokrmu jsem nikdy nepřemýšlel. Chutná mi a občas si ho dám.

dubraro

Ano.
Chutná.
Asi jednou měsíčně.

zjentek

Smažák je tradiční české „jídlo mladých“. Proto já měl za posledních 40 let smažák tak 2×. Nutriční hodnota sejra a brambor. (;

RyuzakiKate

Není to plnohodnotné, ani nijak zdravé. Nikdy mi nijak zvlášť nechutnal, vždycky mi po něm bylo těžko a divno, celkově už mi sýry nedělají dobře, přijdou mi strašně těžké. Bohužel, někdy ale na cestách není jiná možnost…

zjentek

Smaženej sýr? Tak buďto smažený sýr, anebo smaženej sejr, ne? (;

dgfdgf

Oboje je správně. Záleží, co se komu líbí.

dgfdgf

Teda ne oboje, ale všechny 3 varianty.