DaiWoman

Používáte Icq nebo Facebook?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

ani Jedno

Dřív obojí, teď nic. Maximálně Skype na videohovor s tátou

Další odpovědi
dědapetr

ICQ

Jen pro rodinu.

aramah

ani Jedno

Danča84

ICQ

Jsou to pro mně takové sms po internetu, žádné profily, fotky, blbinky. Rychlá domluva. Ale je pravda, že číslo nedávám jen tak někomu, píšu si jen s pár kamarády a příbuznými, co většinou bydlí desítky km daleko. Nebo napíšu ze svého noťasu v kuchyni manželovi do obýváku – oooběěěd! To když mě odmítá slyšet normálně. Ale v tom případě to je jen hra:-)))

Meropa

ani Jedno

quentos

facebook

terry

ICQ

FB také. Ale ne denně.

filva

ani Jedno

DusanOrlik

facebook

i ten skype

WeeBear

facebook

Bohužel není odpověď ‚obojí‘. Hodně lidí se přesídlilo na facebook, ovšem někteří používají jen ICQ a nechcou se facebooku oddat, takže pokud se chci domluvit s oběma stranama, tak bohužel obojí.

posahanek

facebook

láďa1

ani Jedno

Jen Skype na telefonování.

Natee

facebook

I ICQ, ale to používám minimálně – k dopisování s osobou, jenž jsem viděla dvakrát v životě a nemáme možnost se stýkat.