Otazník123

Potřebuji pro uzavření cestovního pojištění do zahraničí souhlas rodičů, když mi není 18 let?

Odpovědi
autacek

Nejlépe je přečíst si konkrétní podmínky té které pojišťovny. Obecně by však tomu nic bránit nemělo.

Arne1

Ne. A navíc, nemusíš být pojistník, stačí když jsi pojištěný. Můžeš se tedy přidat na smlouvu k někomu jinému, nebo může být pojistníkem kdokoliv jiný – dotyčný ani na tu cestu nemusí jet a ani nemusí být mezi pojištěnými.

sanskrybastr

Myslím si, že ne. I když je pravda, že to asi závisí na podmínkách konkrétní pojišťovny. Mám pocit, že třeba u https://www.er­vpojistovna.cz/ souhlas rodičů v případě, že vám ještě nebylo 18 potřeba není. Ale můžu se mýlit.