Dan007

Potřebuji pouze změnu kraje na SPZ. Jak to udělám?

Zdravím lidi. Potřebuji jen změnit na své SPZ z kraje S na kraj A (Prahu). Je někde nějaký stručný návod jak to udělat? Musím svou SPZ nyní nahlásit jako ukradenou a zajít si pro novou? Nebo jak se to dělá.

Díky moc

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Pokud potřebujete RZ na přání na př. si dáte požadavek Pepik, nebo Praha tak dvě RZ za 10 tisíc tvrdých českých, lze vyřídit na evidenci motorových vozidel.

Další odpovědi
dubraro

Jaký k tomu máte důvod? Měnit si SPZ kvůli přestěhování už nemusíte.

cukrar

Dojdete na „svoji“ evidenci vozidel, a tam zažádáte o novou značku. Nelžete, že jste jí ztratil, ale stačí odšroubovat, odřít a dojít vyměnit.
Cena je 2×200Kč + 1×50Kč poplatek.

Proč měníte kraj?

Arne1

Z bláta do louže. Jestli Pražák nebo Středočech – prašť jak uhoď. Možná to „A“ je horší.