Mekel

Je pozvání na pivo od příslušníka opačného pohlaví vlastně pozvání na rande? Pokud má zájem, proč teď nepíše?

Dobrý den, líbí se mi hodně jeden kluk od nás ze školy. Znali jsme se dříve z němčiny. Šla jsem k němu v PC studovně a hezky jsme si popovídali. Pak jsem řekla, že ho ani nemám v přátelích na FB a jak se jmenuje. Otočil se k PC a hned si mě přidal. Pak jsem mu napsala, že děkuji za hezké popovídání a že ho snad ještě uvidím. Napsal, že je rád a že si myslí, že se každopádně uvidíme. Tak jsem napsala, že je to fajn a těším se. On mi pak napsal:" Chceš jít někdy na pivo?" Odepsala jsem, že klidně a ráda. Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Nevím jestli jsem to špatně nepochopila. Jestli to pivo bylo jako pozvání na rande? Nebo jestli má zájem? A proč teď nic nepíše?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdyby měl zájem, tak se ozve. Ale pokud řekne jestli chceš jít na pivo, tak to není normální. Dívky na pivo nezveme. Na večeři, na víno, na kafe, do kina, na procházku.

Další odpovědi
Drap

To se ho musíš zeptat. Třeba to je pozvánka na rande, třeba má ale jen chuť na pivo. Zkrátka zkus to a uvidíš.