TOMMANY

Kde najít originální CD key Windows XP Home Edition?

potřeboval bych zjistit product key windows xp home podle originalního cd děkuji

Odpovědi
elkon

Win XP je mrtvý systém a jeho používání je nebezpečné. Nelze ho chránit. Klíč bývá na obalu CD.

ivzez

Klíč najdete na obalu svého CD.

Ale nevím, jestli Vám ještě k něčemu bude, četla jsem,
že systém Windows XP už nejde aktivovat.

cochee

Windows XP Home Edition je nedostatečná specifikace. Je nutno ještě uvést, zda se jedná o verzi OEM anebo retail. A mimochodem, podle originálního média nezjistíš nic, nejsou jedinečná, product key na nich není „vypálen.“ Pokud jde o OEM, bývá k médiu přiložen tzv. CoA štítek s produktovým klíčem, ovšem s velkou pravděpodobností nebude tento klíč funkční s jiným počítačem, než ke kterému byl výrobcem PC dodán. I tak – tento CoA štítek se má následně nalepit na PC, na kterém je tento WIn nainstalován, takže u CD média již jednou nainstalovaného Win tento CoA nemá být. Pro více informací googluj termíny SLIC a SLP, většina informací je však v anglickém jazyce.