PanTauTau

Poslední dny můžeme vidět rekordní počty nakažených. Je chyba především v lidech nebo ve vládě ? Jak tomu předejít?

Nejlepší odpověď
elkon

Když zapneš mozkové závity, tak možná pochopíš, že s tím vláda nemá nic společného (nebo myslíš, že tě nakazí). Mohou za to hlavně nezodpovědní jedinci, kteří nerespektují daná pravidla.

Další odpovědi
hapiky

To je skutečnost, kterou buď zavinila příroda, nebo člověk.
Lidé i vlády dělají chyby, hlavně proto, že jsme ještě nikdy takové epidemii nečelily. Chyba je známá až tehdy, když se něco nepovede, ale to už nejde vzít zpět. A za vším stojí člověk, ať už jako soukromá osoba nebo politik.

paul1

Chybí disciplína a také strach z nákazy

zjentek

Striktně: ŽÁDNÁ VLÁDA NIKOMU POTŘEBNÉMU NEPOMŮŽE A ŽÁDNÝ DOPOSUD OFICIÁLNĚ UZNÁVANÝ ZDRAVOTNÍ ŠKOLSKÝ SYSTÉM NIKOMU NENAVRÁTÍ JEHO ZDRAVÍ, POKUD JE JINAK PODLOMENÉ.

Resumé: KAŽDÝ JE POVINEN hledat u sebe a NESPOLÉHAT SE na NIKOHO.

Chybu spatřuji ve světové populaci člověka. Osobně bych redukoval tak řekněme na třetinu a ANI TO by v ohledu k důsledkům jeho činnosti nebylo málo.

Rozumem snad ani nelze pochopit, PROČ lidé této Země nedokáží sedět v klidu a především SKROMNĚ na bobku, jen tak se brouzdat přírodou, sem tam něco sezobnout. nestresovat, nekonzumovat… protože tímto způsobem by vlastně měli všeho dostatek a žili v hojnosti úplně všichni. To by ale museli chtít opět VŠICHNI. (;

PanTauTaue, je třeba také domýšlet, že se závratným nárůstem populace půjde ruku v ruce stále mizernější a mizernější péče o čloběka. Tu totiž nelze kupovat a především není možné kupovat péči v časech nedostatku místa a času samotného, jelikož péče vychází z nitra duše a je možná pouze za klidu v poklidných prostorech, tzn. uskutečnitelná pouze ve volném (VOLNÉM) čase a za asistence jakési lásky, či náklonnosti k bližnímu svému. Dej Bůh, aby v nás nezahynulo, i když čínský model napovídá jinak, přičemž toto naštěstí vyvažuje model indický… dej nám Bůh…

Pepa25

Obojí + navíc vnější vlivy, které nešlo ovlivnit.

Lidé: nezodpovědné chování
Vláda: kličkování (dnes sklízíme plody odvolání roušek obratem po jejich zavedení)
Vnější vlivy: počasí, konec prázdnin

hapiky

Zjentek: Zredukovat na třetinu? Už teď nejde sehnat dobré řemeslníky.

zjentek

Tak počítám, že po zredukování stavu na třetitu odpadne více zakázek, než samotných řemeslníků, pánč ti jsou díky celodenní těžké práci proti smrti více imunní. (;

zjentek

Myšleno po zredukování nějakým moribundem perorálně anbo inhalací.