Bebe2452

Poškrábala jsem cizí auto a odjela. Nevíte, zda mám či mohu ještě něco podniknout – více v popisu?

Poškrábala jsem cizí auto a odjela

Dneska po nákupu jsem vážně natěsno couvala z parkovacího místa. Bohužel nově zaparkované auto vedle mě bylo vážně blízko a já to nejspíš nevybrala. Nicméně jsem si ničeho nevšimla až do té doby, než jsem přijela domů a při výstupu uviděla ten obrovský škrábanec. Vzhledem k půl hodinové cestě zpět do města, bych druhé auto nejspíš nestihla kontaktovat. Nevíte, jestli mám teď ještě něco podniknout? Jednou mi někdo takhle nepříjemně poškrábal auto, kontakt nezanechal a pojišťovna mi neproplatila škodu, nechci aby se něco podobného stalo i druhému nešťastníkovi

Odpovědi
Kryšpín

Zajít na Policii ČR a vše vysvětlit

cukrar

Nedříve si musíte uvědomit, co řeknete. Páč pokud policii sdělíte, že jste odjela od nehody, bude problém. Musíte tvrdit, že se jen domníváte, až po zjištění doma, že máte odřené auto, asi jste někoho nabourala na parkovišti. Ale že si nejste jista, zdali to nebylo jinde o něco jiného.

Co udělá policie, to nikdo nevíme.