Avatar uživatele
Oprah

Poradte mi

Musim davat byvalemu expriteli (ne exmanzelovi,nevzali jsme se),nase dve spolecne deti,na vikend,pokud to soud naridi?Co se stane,kdyz mu nevyhovim.Cele roky se o ne nestara,bydli po ubytovnach,a dokonce jsem se dozvedela,ze chtel spachat sebevrazdu skokem z mostu.Mam strach aby jim neco neudelal,deti jsou male 1,5 a 3 roky a neznaji ho.Prosim co si o tom myslite.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Podle mého pokud uvedete informace,které jste zde napsala u soudu a budete toto svoje tvrzení mít jak dokázat,tak soud s největší pravděpodobností, styk dětí s jejich otcem takto neschválí. Bude mít třeba možnost se s nimi vidět,ale třeba jen na chvíli a zřejmě ne o samotě. Jinak nechápu vaši obavu,sama píšete,že ho děti nezajímají,nevidím důvod,proč by se na tom mělo něco měnit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
člověk

UŽ NA JEDNU OTÁZKU JSEM VÁM ODPOVÍDAL,ALE NEVÍM JAK SE MŮŽE ROKY NESTARAT,KDYŽ MLADŠÍ MÁ 18 MĚSÍCŮ,
JE TO JEDNOU OTEC A MÁ NA VŠE PRÁVO,HLAVNĚ,KDYŽ PO NĚM CHCETE PENÍZE PRO DĚTI
ŠOKUJE MNE JAK JSTE NEDOSPĚLÁ,KDYŽ DĚTI POVAŽUJETE ZA NĚCO JEKO VĚC KE MSTĚ.
OMLOUVÁM SE,ALE MNE TAKOVÉTO ZVÍŘECÍ CHOVÁNÍ ROZESMUTNÍ

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NickD

V první ředě se chovejte jako dva dospělí a hlavně rodiče!!!!
Stýkat se snimi – ANO,určitě,když to nařídí soud,bude to jen upravené.Stejně to záleží hlavně na vás a taky na dětech…vždyť o ty jde!
Vám by se to snal líbylo,kdyby jste se do situace dětí,které za to nemohou dostala vy!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek