Mirdas

Poradíte, kam o víkendu?

Začátkem října mne přijedou navštívit přátelé ze zahraničí a velice rád jim ukáži krásy naší země s kulturním vyžitím.
Přesněji řečeno nezáleží, kde v republice, ovšem zda lze se podívat na nějaké památky, zajímavou přírodu, zasportovat si, dobře se najíst a slušně ubytovat na tři noci (12 lidí) a podobně.
Solidním odpovídajicím děkuji předem.
-
Opravdu děkuji za odpovědi.
Prahu již vcelku znají,alespoň ty známá místa.
Představoval bych si to asi takto.
Dobrá snídaně, turistika s prohlídkou hradu, zámku jednoduše historie, oběd.
Odpoledne možnost si zahrát volejbal, fotbal, kuželky a tak dále.
Solidní večeře, divadlo, výstava a skvělé posezení u pivka či vína.
Příjemné ubytování.
Máte li jiné nápady, určitě uvítám.

Děkuji.
_

Odpovědi
gecco

Mohl bys upřesnit, zda máš zájem spíše o kulturu, historii a nebo přírodu…
😉
Ale pokud byste si našli něco na Šumavě, doporučím ti naprosto skvělou hospůdku – je tak akorát pro 12 lidí a musíš se tak 2 týdny předem objednat…
😉

lexx

vem je na výlet do Práglu, těch památek, atrakcí a…stylových hospůdek, nemám pražáky dvakrát v lásce ale pro cizince zážitek, v Šáreckým údolí (P-6) na podzim krásně jest a je to metrem kousek ze středu města