HonzikPernik

Co děláte, když se nudíte a je víkend? A taky když venku není léto ani jaro, ale zima poměrně.

Doplňuji:
Škola NENÍ zábava, je to větší NUDA než-li nuda

Nejlepší odpověď
marci1

Zásadně nikdy se nenudím. 🙂

Další odpovědi
RyuzakiKate

Už dlouho jsem nezažila nudu. Pokud nepropadám depresím, vždycky se něčím zabavím, momentálně to je kopec školy.

Nuk nuk

Nudím se tak leda v momentě, kdy mám tolik práce, že nevím, co dělat dřív – ovšem to není nuda v pravém smyslu slova. Situaci, kdy bych neměla co dělat, neznám.

zjentek

já přemýšlím:
Kdo sme?
Odkáď sme přišli?
Kam míříme?
Jáký má smysl lidská existence?
Pak si naleju odpověď........a je ně dobře!

Rocker

Když zrovna neprší,jezdím na kole,i v zimě.Když je venku hodně hnusně,lepím modýlky.

anonym

Uvažuji, uvažuji, kdo pohřbí toho posledního!

anonym

Za prvé ses nepodíval do vyhledávače, protože mládež tu hledá prostředky proti nudě každou chvíli. Za druhé je s nudou ten problém, že někdo ji nezná. Abych ti dokázala poradit musela bych naopak znát tebe a tvé zájmy. Když nemám co dělat, tak mi stačí se kolem sebe rozhlédnout. Video, CD, kniha, modelařina, potřeba zacvičit si, zajít za kamarády – pokud nemáš žádné fyzické omezení, můžeš dělat cokoliv.

anonym

Kdybys něco uměl, o víkendu bych tě vzal s sebou a vydělal by sis. Jenže jsi ještě mladý, nic neumíš, tak tu můžeš truchlit, a nic si nevyděláš na to, co bys chtěl.