Avatar uživatele
HonzikPernik

Co děláte, když se nudíte a je víkend? A taky když venku není léto ani jaro, ale zima poměrně.

Doplňuji:
Škola NENÍ zábava, je to větší NUDA než-li nuda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 3785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Zásadně nikdy se nenudím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Už dlouho jsem nezažila nudu. Pokud nepropadám depresím, vždycky se něčím zabavím, momentálně to je kopec školy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Nudím se tak leda v momentě, kdy mám tolik práce, že nevím, co dělat dřív – ovšem to není nuda v pravém smyslu slova. Situaci, kdy bych neměla co dělat, neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já přemýšlím:
Kdo sme?
Odkáď sme přišli?
Kam míříme?
Jáký má smysl lidská existence?
Pak si naleju odpověď........a je ně dobře!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když zrovna neprší,jezdím na kole,i v zimě.Když je venku hodně hnusně,lepím modýlky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Uvažuji, uvažuji, kdo pohřbí toho posledního!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za prvé ses nepodíval do vyhledávače, protože mládež tu hledá prostředky proti nudě každou chvíli. Za druhé je s nudou ten problém, že někdo ji nezná. Abych ti dokázala poradit musela bych naopak znát tebe a tvé zájmy. Když nemám co dělat, tak mi stačí se kolem sebe rozhlédnout. Video, CD, kniha, modelařina, potřeba zacvičit si, zajít za kamarády – pokud nemáš žádné fyzické omezení, můžeš dělat cokoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybys něco uměl, o víkendu bych tě vzal s sebou a vydělal by sis. Jenže jsi ještě mladý, nic neumíš, tak tu můžeš truchlit, a nic si nevyděláš na to, co bys chtěl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek