Avatar uživatele
dzzjjjmy

Co děláte o víkendu?

Ahoj, vůbec nevím co mám dělat o víkednu nebo volném dni jako je třeba dnes, jestli jít někam ven – ale kam? Nebo podniknout něco s mamkou, ale nevím co. Co děláte o víkendu vy?
Doplňuji:
bydlím v paneláku a ještě bohužel nejsem dospělá proto nemám tolik možností…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To záleží kde bydlíš,v pane­láku,či domě,ve městě bo na vesnici…
Já jsem z vesnice nedaleko velkýho města a mám stále co dělat,jak na zahradě,tak na baráku,
ty nemáš žádné koníčky?
Musíš si aktivitu najít sama,musíš chtít,třeba malovat,chodit do přírody,poznávat krásy naší vlasti apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám připraveno dostatek práce. Ani to všechno nestihnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Podle počasí, určitě ven do přírody. Taky do solné jeskyně, tam je to super. Člověk si odpočine a ještě se mu potom dlouho dobře dýchá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

no zrovna zítra mám vólno tak mám v plánu.Jídlo,pivo, spánek…Když se probudím opět jídlo,pivo,TV a spánek,potom čistě jídlo no a potom budu mít dostatek energie na hlavní spánek dne hned po jídle a pivě :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když je venku hezky,většinou v sobotu jezdím na kolo,to bývá skoro na celý den.V neděli dopoledne odpočívám a po obědě chodím na dlouhý procházky s pejskama.Když prší,sedím doma a lepím modýlky.Mezitím občas chodíme na nějaký akce,například do kina,teď v sobotu nás čeká Laser Game.Kromě toho jezdíme 1–2× za měsíc na chalupu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já makám.
Od středy trhám pařezy po 280 smrkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jdu do práce.V přírodě bych mohl chytit klíště a zpěv ptactva si vynahradím jejich zpěvem na speciálním audio CD.;-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alenacap45

My jsme byli s přítelem třeba na únikové hře, je to super zážitek a o zábavu je postarané 🙂

Nový příspěvek