dzzjjjmy

Co děláte o víkendu?

Ahoj, vůbec nevím co mám dělat o víkednu nebo volném dni jako je třeba dnes, jestli jít někam ven – ale kam? Nebo podniknout něco s mamkou, ale nevím co. Co děláte o víkendu vy?
Doplňuji:
bydlím v paneláku a ještě bohužel nejsem dospělá proto nemám tolik možností…

Nejlepší odpověď
anonym

To záleží kde bydlíš,v pane­láku,či domě,ve městě bo na vesnici…
Já jsem z vesnice nedaleko velkýho města a mám stále co dělat,jak na zahradě,tak na baráku,
ty nemáš žádné koníčky?
Musíš si aktivitu najít sama,musíš chtít,třeba malovat,chodit do přírody,poznávat krásy naší vlasti apod.

Další odpovědi
Drap

Mám připraveno dostatek práce. Ani to všechno nestihnu.

marci1

Podle počasí, určitě ven do přírody. Taky do solné jeskyně, tam je to super. Člověk si odpočine a ještě se mu potom dlouho dobře dýchá. 🙂

Awe

no zrovna zítra mám vólno tak mám v plánu.Jídlo,pivo, spánek…Když se probudím opět jídlo,pivo,TV a spánek,potom čistě jídlo no a potom budu mít dostatek energie na hlavní spánek dne hned po jídle a pivě :D

Rocker

Když je venku hezky,většinou v sobotu jezdím na kolo,to bývá skoro na celý den.V neděli dopoledne odpočívám a po obědě chodím na dlouhý procházky s pejskama.Když prší,sedím doma a lepím modýlky.Mezitím občas chodíme na nějaký akce,například do kina,teď v sobotu nás čeká Laser Game.Kromě toho jezdíme 1–2× za měsíc na chalupu.

honza19hk

já makám.
Od středy trhám pařezy po 280 smrkách.

ten který je

Jdu do práce.V přírodě bych mohl chytit klíště a zpěv ptactva si vynahradím jejich zpěvem na speciálním audio CD.;-)

Alenacap45

My jsme byli s přítelem třeba na únikové hře, je to super zážitek a o zábavu je postarané 🙂