Avatar uživatele
flodur

Co budete dělat o víkendu?

Já teď jdu na pivečko,zítra ráno na houby a v neděli se koupat do aquaparku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Aquapark – také bych jela 🙂 Já si dnes vytáhnu kolečkové brusle a budu si ježdění opakovat z minulého roku 😁 Vezmu s sebou psy a pojedu 🙂 Takže k večeru vyrazím. Teď ne. Zemřela bych. Je tam velké horko 😁 Ale to je dobře 😉 Takže dnešní podvečer mám naplánovaný, Zítra budu přes den uklízet celý dům a k večeru opět půjdu na brusle. V neděli pojedu na nákupy a k večeru… Brusle 😁 takže takový víkend budu mít já 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Budu mít krásný víkend,přijede holčička s vnukem a zůstanou až do příští neděle,než pro ně přijede zeťák.Už se moc těším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

V sobotu jdu do práce.V neděli chci jít na houby a také jezdit na kole.Nevím čemu dát přednost.Asi zvolím kolo,v lese bude lidí jak na václaváku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

bohužel pracovat, už mám objednávku na zakázku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zítra pěkné dopoledne, venčení psích holčiček, snídaně na vidličku…, po obědě zajímevé školeníčko , večer chvíli práce, v něděli – uvidím, jak se mi bude chtít :D.

Bumbesi, proč bohužel? Práce tě snad baví a i živí, ne? Tak juchůůů. Zase si uděláš volno v týdnu 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já dnes zanechala děti u dědy,manžel odjel do práce a já jedu na dámskou jízdu s kamarádkami a budeme slavit narozeniny.Ráno budíček v sedm.Budem hoblovat a natírat prkna,asi stovku čtyřmetrových a já budu vařit pro deset kluků,pak přijedou dětičky a v neděli jedeme na houby k babičce.Ještě,že má být krásně.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zítra jedu s dětmi do Zoo do HODONÍNA a v Neděli jsem jim slíbila BONGO BRNO.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek