flodur

Co budete dělat o víkendu?

Já teď jdu na pivečko,zítra ráno na houby a v neděli se koupat do aquaparku.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Aquapark – také bych jela 🙂 Já si dnes vytáhnu kolečkové brusle a budu si ježdění opakovat z minulého roku 😁 Vezmu s sebou psy a pojedu 🙂 Takže k večeru vyrazím. Teď ne. Zemřela bych. Je tam velké horko 😁 Ale to je dobře 😉 Takže dnešní podvečer mám naplánovaný, Zítra budu přes den uklízet celý dům a k večeru opět půjdu na brusle. V neděli pojedu na nákupy a k večeru… Brusle 😁 takže takový víkend budu mít já 😉

Další odpovědi
aramah

Budu mít krásný víkend,přijede holčička s vnukem a zůstanou až do příští neděle,než pro ně přijede zeťák.Už se moc těším.

ten který je

V sobotu jdu do práce.V neděli chci jít na houby a také jezdit na kole.Nevím čemu dát přednost.Asi zvolím kolo,v lese bude lidí jak na václaváku.

Bumbes

bohužel pracovat, už mám objednávku na zakázku…

ReHu

Zítra pěkné dopoledne, venčení psích holčiček, snídaně na vidličku…, po obědě zajímevé školeníčko , večer chvíli práce, v něděli – uvidím, jak se mi bude chtít :D.

Bumbesi, proč bohužel? Práce tě snad baví a i živí, ne? Tak juchůůů. Zase si uděláš volno v týdnu 🙂.

martina1

Já dnes zanechala děti u dědy,manžel odjel do práce a já jedu na dámskou jízdu s kamarádkami a budeme slavit narozeniny.Ráno budíček v sedm.Budem hoblovat a natírat prkna,asi stovku čtyřmetrových a já budu vařit pro deset kluků,pak přijedou dětičky a v neděli jedeme na houby k babičce.Ještě,že má být krásně.....

panenka

Zítra jedu s dětmi do Zoo do HODONÍNA a v Neděli jsem jim slíbila BONGO BRNO.