Vážení uživatelé poradte.Mám po dlouhé době před sebou volný
víkend a jsem z toho tak trochu rozhozen.:-)Co by ste mi poradili?
1.Jít na lov ryb
2.Udělat si výlet po oba dny na kole
3.Jít za známými na pivo
4.Být doma,poslouchat muziku a číst si
5.Telefonicky bombardovat šéfa jestli tam opravdu není něco na práci.
Díky za vaše rady a dám na vás. 🙂
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5854 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Napsala jsem odpověď, chtěla ji překontrolovat, stiskla náhled a odpověď zmizela. Dnes už po druhé.
hudby.
4. Volila bych výlet na kole.
5. Když půjde na ryby, budete mít klid, ale zůstanete zřejmě sám.
| 0 Nominace Nahlásit |
v sobotu rano jet na kole na ryby
pak večer jít na pivo a ze srandy volat šéfovy v lehce podnapilém stavu ve
3 ráno:)
a v neděli ráno odpočívat,relaxovat a odpoledne si vyčistit hlavu
na kole:)
| 0 Nominace Nahlásit |
Já bych zvolila 2. nebo 4. podle toho jak moc jsem se unavila v práci přes týden a jestli mám ještě síly na sport. Jinak leháro 🙂 Ale všechny možnosti jsou pěkné.
| 0 Nominace Nahlásit |
Já bych šla v sobotu na ryby a na večer pozvala známé na konzumaci pokrmu z ulovených.Zapila dobrým pivem a pustila oblíbenou muziku.V neděli za příznivého počasí bych si vyjela na kole.Při nepříznivém počasí zkoukla komedii a nebo přečetla hezkou knížku a k tomu si dala dobré vínečko.To je ale moje představa.Jak pojmete víkend vy,je jen na vašem rozhodnutí.
| 0 Nominace Nahlásit |
Já ti poradím asi toto, nemrhej časem u počítače a pořádně si to volno užij. Je jedno jak, hlavně ať je tobě dobře.
|
0
před 5853 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |