ten který je

Co s volným víkendem?

Vážení uživatelé poradte.Mám po dlouhé době před sebou volný víkend a jsem z toho tak trochu rozhozen.:-)Co by ste mi poradili?
1.Jít na lov ryb
2.Udělat si výlet po oba dny na kole
3.Jít za známými na pivo
4.Být doma,poslouchat muziku a číst si
5.Telefonicky bombardovat šéfa jestli tam opravdu není něco na práci.
Díky za vaše rady a dám na vás. 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Napsala jsem odpověď, chtěla ji překontrolovat, stiskla náhled a odpověď zmizela. Dnes už po druhé.

  1. Šéfa bych nechala v klidu odpočívat.
  2. Na pití piva s kamarády snad nepotřebujete dva dny?
  3. Ošklivé počasí – četba knihy a poslech

hudby.
4. Volila bych výlet na kole.
5. Když půjde na ryby, budete mít klid, ale zůstanete zřejmě sám.

Další odpovědi
Spiritus

v sobotu rano jet na kole na ryby
pak večer jít na pivo a ze srandy volat šéfovy v lehce podnapilém stavu ve 3 ráno:)
a v neděli ráno odpočívat,relaxovat a odpoledne si vyčistit hlavu na kole:)

anonym

Ty první 3 body.Nejdou spojit?
Pak,unaven,za 4.

ReHu

Víkend – to jsou celé 2 dny, myslím, že můžeš stihnout všechno, co píšeš.

Lucimia

Já bych zvolila 2. nebo 4. podle toho jak moc jsem se unavila v práci přes týden a jestli mám ještě síly na sport. Jinak leháro 🙂 Ale všechny možnosti jsou pěkné.

lorja

Já bych šla v sobotu na ryby a na večer pozvala známé na konzumaci pokrmu z ulovených.Zapila dobrým pivem a pustila oblíbenou muziku.V neděli za příznivého počasí bych si vyjela na kole.Při nepříznivém počasí zkoukla komedii a nebo přečetla hezkou knížku a k tomu si dala dobré vínečko.To je ale moje představa.Jak pojmete víkend vy,je jen na vašem rozhodnutí.

dagry

Já ti poradím asi toto, nemrhej časem u počítače a pořádně si to volno užij. Je jedno jak, hlavně ať je tobě dobře.