CassiusClay

Pomůžete mi to přeložit ?

we live in the most common chilling important capital revolutionary and also the most dangerous time know looking at history because for the first time in human history we now have the technology to free ourselves stay myself

Odpovědi
Painkilleerz

Jeto sice jen z Google překladače ale jdeto (učim se jenom němčinu)
PŘEKLAD:žijeme v nejběžnějších chlazení důležitý kapitálu revoluční a také nejnebezpečnější čas vědět při pohledu na historii, protože poprvé v dějinách lidstva nyní máme technologii osvobodit sami zůstat sám

cochee

Painkilleerz – mělo to cenu sem psát? Do toho Google překladače si to umí dát každý, to se tu na to nemusí ptát.