Weroniq

pomíchání starých kontaktních čoček s novými

povedlo se mi nechat si v pouzdru staré kontaktní čočky, které se měly už vyhodit a druhý den do stejného pouzdra dát nový pár čoček.. když jsem na to druhý den při nasazování čoček přišla, nebyla jsem schopná poznat, které jsou které a nevím co s tím…
čočky jsou 14 denní a buď mám v obou očích staré nebo nové nebo jednu a jednu.. vážně nevím, ale nechci oba dva páry vyhazovat

Nejlepší odpověď
briketka10

je to škoda nezbývá Ti nic jiného než je tedy donosit, nebo si koupit další na 14 dní..