kurec

Pomáhá na démony, upíry a podobnou havěť křesťanský kříž?

Nejlepší odpověď
anonym

Exorcistu si zavolejte. jestli máte v domě démona tak raději vezměte nohy na ramena. Co pak takový upír? Na toho nejlépe česnek a svěcená voda.

Další odpovědi
ivzez

Především proti nim pomáhá zdravý rozum.

__

K odpovědi uživatele Roman71:
Těm kdo na to věří, pomáhá i modlitba k Levému a ke Střednímu Bohu,
případně Nadzemnímu a Podzemnímu, Hornímu a Dolnímu, Severnímu,
Západnímu, Jižnímu a Východnímu … a k mnoha dalším.

Jak jsem napsala už výše → jediné, co opravdu pomůže, je zdravý rozum.

dubraro

Jen když v jeho účinek pevně věříte.
Jako každá magie je to věc vůle, víry a odhodlání. Pomůcky, symboly a rituály jsou jen pomůcky, samy o sobě účinek nemají.

miroslav.bk

Spise svicky, idealne ty velke, bile, „kostelni“ a sul.. Nebo kocka.

Ale jestli je to az tak zle, a jedna se o problem primo s demony, tak bych se obratil minimalne na nejakeho kneze..

dr.luha

Asi ano, protože ve vatikánské audienční síni byly všechny tyto symboly odstraněny, zůstala jen děsivá skulptura na zdi.

Roman71

Ne. Žádný kříž, česnek, svěcená voda, kněz, vymítač..

Tohle vážně funguje jen ve filmu, je mi líto. Mimochodem, jak jste přišel na to, že se jedná o démony? Pokud jste si z jakéhokoliv důvodu jistý, že se skutečně jedná o démony, v žádném případě se s nimi nesnažte jakkoliv komunikovat!

Jediné co na 100% funguje je modlitba k Pravému Bohu ve jménu jeho Syna Ježíše Krista. Nebojte se při tom použít Boží jméno (Hospodin je jen přezdívka).

replicator

Ne, ná démony nefunguje skoro nic, dokonce ani ten „mocný“ bůh nedokáže s démonem ani hnout. Dobrá možnost je nejrychleji uniknout dokud to jde. Myslím, že nějaký hýbající se objekt jako svíčka, který/á propojuje realitu může fungovat jako únik, slušné znalosti meditace taky nejsou k zahození.