dust8

Pokud zasadím strom, postavím dům a zplodím dceru, tak nejsem dost chlap?

Je to tak. Pravého chlapa dělá to, že zasadí strom, postaví dům a zplodí syna. Proč? Protože přesně to potřebuje každý chlap k tomu, aby dospěl. Být dospělý neznamená být v pokročilém věku – je to otázka dospělosti vnitřní, věcí vyzrálosti duše.

Zdroj: http://bydleniv­kostce.cz/zasa­dit-strom-postavit-dum-zplodit-syna/

Odpovědi
led

To platilo v časoch, keď sa všetko dialo podľa muža. Ale…
V histórii človeka bol aj matriarchát, keď „ženy vládli mužom“.
Dnes postupnou zmenou postavenia žien v spoločnosti začína platiť rovnoprávnosť mužov a žien v vo veľkej časti sveta. A pomalým, naozaj pomalým tempom to prechádza aj do zvyšku sveta.
Na druhej strane každý chlap nemusí byť mužom, rovnako ako každý muž nemusí byť chlapom, bez ohľadu na jeho „plodnosť“. Kto je chlap a kto je muž, dokazujú jeho činy. Dnes ženy vykonávajú aj všetky práce, ktoré bývali čisto „mužské práce“, rovnako ako muži ženské… okrem jednej jedinej nezameniteľnej o „zachovaní rodu“.
O tom, či ste chlap, alebo „len muž“ hovoria vaše činy.

zjentek

Dnes je to dogma. Ve 21. století mají všichni plnou řiť všeho i bez něj. Všude- už i v Africe. Navíc PRÁVĚ TEĎ se ukazuje zásadní a dodnes NIKÝM NEŘEŠENÝ gigantický rozdíl mezi DOSPĚLÝM a CHLAPEM, takže si zde na závěr svým zvratkem opět pomíchal hrušky s jabkama a šel chrápat. U tebe normál.

Elkon: Vždyť píše, že má dceru..

elkon

Jenže k tomu máš dost daleko. Tvé výlevy to ukazují dost jasně.