Avatar uživatele
Kepler

Pánové, kdo z vás splnil základní požadavky: zplodit syna, zasadit strom a postavit dům?

Vím, že dneska už to není poplatné době, ale přesto.
.............

Strašně se stydím, že jsem neohodnotil odpovědi na tuto otázku už před 10 dny. Prostě jsem na ni zapomněl. Ale můžeme pokračovat.

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? dudu, gagaga, marci1, mates1, Slecna 007, vas999, e1232851@trb, Rokio, Anikitos, michalds, anonym, independent, Roppel před 2219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Seš dobrej. Až na to vytahování.

Lamalam, u ženy je to zrcadlový jev. Postaví, zasadí a plodí.
A tak je to správně. Jenom muž, který nemyslí, nejdříve plodí a pak staví.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Ty si zase koleduješ! Otázku nahlásím z důvodu propagace mužského šovinismu. Proč by křehká žena nemohla plodit, zasadit a postavit?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
independent

Tan dům jsem koupil, jina splněno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

  1. na 200%
  2. mockrát
  3. počítá se i to, že jsem většinu práce na baráku svěřil odborníkům a sám dělal jen některé maličkosti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Syn a strom – splněno (dokonce vícenásobně). Dům jsem nepostavil, ale z gruntu přestavěl, to by se taky mohlo počítat, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak za prvý- čí požadavky? Krišna hlásá bejt odříkavý.
A dále je otázka urážkou všech otců dcer! ;)

Jinak stromy a barák- brnkačka, radost..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V naší family se rodila buď jen děvčata nebo jen kluci. Údajně je těžší udělat dírku v dírce a proto máme holky. Stromů jsem zasadil habaděj, ale jinak už nic moc. Na chalupě jsem spíš ubourával, pole jsou propachtována a les jsem prodal. Byt sice máme kompletně revitalizován, ale to vše zařídil synovec a jeho firma.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Opožděná odpověď, na základě „Náš výběr otázek“.
Snad splněno.
Dvě děti – syna a dceru.
Stromů nepočítaje, možná stovky, ovocné i okrasné, doma, na chatě i v lese.
Co se týče domu.
Vlastní „vyženěný“ starší dům, v mizerném stavu, celý život postupně, dle finančních možností, modernizoval, upravoval a opravoval. Podkopal a vybudoval sklep, pak vodoinstalace, ústřední topení, okna, fasáda, vestavba podkrovních místností, zateplení, změny interiéru a exteriéru, 2 garáže a v minulém roce ještě jedna z garáží přestavěna na ordinaci pro dceru veterinářku.
Před 15-ti lety už sice RD předán „mladejm“ ale minulý rok ještě zajišťoval provedení nové střechy a nyní opět ještě další nová okna, ale to už na zakázku.
Chuť i odvaha by i na to byla, ale už „nevládzněm“. Všetko bolí.:-(
Dále dostavba a zateplení chaty zakoupené v r.1996, včetně omítek sklepa a veškerých instalací (voda, elektro, topení).
Něco málo pomoc staršímu bráchovi. Vodoinstalace a kompletní přestavba střechy na jeho chatě.
Jinak minimálně z 50% pomohl postavit nové RD mladšímu bráchovi před 4ceti lety a synovi před 15ti lety.
Většina prací, od projektů, výkopů až po instalace, vlastními silami.
Jo a navíc ještě i pojízdné ubytování. Stavba dvou obytných přívěsů, vlastní konstrukce, před rokem 1986.
Takže to vše by se snad mohlo, co se týče „stavby domu“ počítat také jako 100% splněno. Ne?
Při téhle „inventuře“ mi Keplere nakonec došlo, proč mě dnes všechno bolí.:-)))
Uf.Uf.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

základní požadavky: Jsem nesplnil v mých 31letech néémám ani syna ani strom ani dům = za to mam Dluhy že do důchodu mám co délat abych splatil co dlužím bance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Můžu odpovědět, i když jsem žena? Ano, splněno. Dva synové, dva domy (jeden zásadní rekonstrukce, druhý stavba) a zasazených stromů nejméně 2 desítky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

  1. ne syn ale dcera (tady jsem spokojen a mám splněno, ať si kdo chce říká co chce)
  2. stromy zasazuju jen smrčky, které ale následně kácím kvůli Vánocům (takže ve finále nula)
  3. dům „jen“ koupený a udržovaný (to se asi taky úplně nepočítá)

přesto jsme s výsledkem spokojeni 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Lamalam, tato otázka přece nevylučuje, že totéž nemohou i ženy. Víš, co se říká: „potrefená husa ......“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Zatím ne, ale jelikož jsem mladý, mám na to ještě čas. Na rozdíl od jiných si nehodlám nerozvážně vysypávat pytel při první příležitosti, která se namane, abych pak, až bude pozdě, nezjistil, že to není ta pravá a zbytečně nezpůsobil neúplnou rodinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vas999

Já ještě nesplnil nic. Možné, že pokud na zasazení stromu prostě zahrabat semínko do země, že už si nějak poradí samo, pak možná mám jeden bod. Ale počítat si ho nebudu a zasadím ještě nějaký poctivě. Vlastně jsem se také podílel na sázení jedné meruňky, ale to už byl vzrostlý stromeček… Dům stavět nebudu, nejsem blázen (tak to hned bod dolů ne? A jsem na nule. j.k.j). Proč bych to také dělal, kdyby měl každý postavit dům, jak by to na tom světě vypadalo? A nakonec, nějakého toho potomka nejspíše splodím, ale protože nejsem rasista, budu počítat syna, dceru, hermafrodita, bezpohlavního člověka i já nevím co ještě. Času mám dost, není zatím kam spěchat. Až přijde čas, všechno bude, a i kdyby nebylo, nevadí, dnes se už na to nehraje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elixír

Taky přidám odpověď na otázku 79 dnů starou, tak že bude dole. Dům jsem nepostavil ale žijí v něm s matkou. Chtěl jsem první dítě syna a narodila se dcera a potom syn. Stromy jsem vysadil a pokácel. Manželka byla nevěrnice s kamarádem. Dcera není asi moje, ale syn je. Když mi to všechno došlo, málem jsem ji zabil. Ex má další dvě děti a dokonce byla souzená za kuplířství. Tak že díky bohu za rozmanitý život lidí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

Nominoval bych Lamalam 🙂

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
michalds

Tak to já zas Keplera 🙂

před 2218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Keplera nominovat nejde to on musí někoho, rofl

před 2218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
michalds

Jeho otázka může být zařazena do kvalitních otázek.

před 2217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
michalds

A už se nehádej 😉

před 2217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lam: á dopr..to jsem si zase naběhnul. Ale dovolím si oponovat: žena jenom plodí, muž syna zplodí. Znáš to: chromozomy X, Y. Žena má jen X. Prostě tragédie. Ostatní věci žena zvládá, zvláště to stavění. Ale nevytahuju se, jen tu chaloupku jsem nepostavil.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vas999

Tragédie není to, že žena má jen X, ale že žena je mám dvě a muž má jen jedno. A z toho vychází mnoho genetických nemocí – u mužů stačí mít „nemocný“ jen jeden chromozom X, což ale ženám nevadí, mají ještě jeden, a to by teprve byla smůla, že by byly nemocné oba dva.

před 2216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek