kurec

Pokud v lLcembursku jezdí veřejná doprava zadarmo,, kde se dá najíst zadarmo?

Odpovědi
led

Nič nie je zadarmo, ak neplatíte vy, platí to niekto iný
V Luxemburgu verejná doprava je platená z príjmov štátu, to znamená aj z daní občanov.

kde se dá najíst zadarmo?
Napríklad v charitatívnych organizáciách, alebo (a teraz sa na mňa vrhnú morální supi) prehláste sa za utečenca z istých zemepisných súradníc, dostanete bez vášho platenia, čo potrebujete (čo chcete), ale opäť to za vás zaplatia iní, občania, charity a štát.

OSHO

Jako personál se najíš v restauraci zadarmo

paul1

Když jsem byl ve Švýcarsku poprvé, tak jsem si všímal hlavně odlišností od ČSFR.
Nikde fronty, všude hromada zboží, v supermarketech mi až „přecházely oči“ nad
množstvím zboží i s možnostmi ochutnat (zadarmo!). Jedinou frontu jsem viděl
u výdejny obědů zdarma, stálo tam asi 10 lidí, povětšině dobře oblečených, žádní „šupáci“. Sestra mi říkala, že tam celkem dobře vaří a chodí tam i lidé (většinou muži),
kteří nejsou chudí (i nezaměstnaní tam měli tenkrát dost vysoké podpory), jen se jim buďto nechce vařit, nebo se chtějí trochu dostat „mezi lidi“. Název organizace jsem už zapomněl, je to víc jako 40 let. Teď už jsou takové organizace i u nás.