bolak

Pokud šlapce uteče kunšaft bez placení, může jít na policii s tím, že byla znásilněna?

Odpovědi
autacek

Kunšoft dostane do budky od pasáka.

zjentek

Spíš podvedena, polsky by se to řeklo ošukána, nebo tak nějak..

hapiky

Znásilnění je o něčem jiném. Z jistých důvodů šlapky nechodí na policii (jedním z nich je, že nepoužívají EET).

MarPar55

To běžně dělají… Bohužel se to musí nabrat…

Kepler

Ano je ošukaná a podvedena, ale polsky szukať znamená hledat, takže je i ohledána. Na policii s tím neběží, protože by ji ještě obvinila, že natankovala a ujela bez placení.

led

Znásilnenie je nedobrovoľné. A dotyčná dáma podľa popisu to robila za finančnú odmenu. V tom prípade nemožno hovoriť o znásilnení. ale nemajte strach, neďaleko má svojho komplica, inkasanta tejto odmeny.