zjentek

Pokud si ohřeji Praděda tak na 40°C, bude to drink ještě více na zahřátí?

…Takový nějaký ještě více zahřívací?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To se ještě dělá? Já si ho pamatuji za bolševika a jediné co na něm bylo dobré, byla ta zátka-štamprle. Jinak bych dal přednost brzdové kapalině či jinému „lepšímu pití“. ;) :)

Tudíž bez ohledu na teplotu je Praděd spíše než na zahřátí vhodný leda tak na ZEBLITÍ. ;) :D :D

Další odpovědi
Mravenec

Tak to zkus. Já bych si dal.

zjentek

Aliene, ale já mám PŮVODNÍ!!! Já si takhle někdy skovávám věcičky na pak, pro strýčka příhodu. Já mám třeba oblečení z různých koutů světa 20 let a více (jednou snad vynosím). No, tenhle Praděd jsem otvíral ve svěráku hasákem, bo cukr, víš jak! FAKT NEKECÁM (; D; D;

aliendrone

zjentek>>> No twl, to mě poto na holá záda! Představil jsem si tvůj sklad ponožek, ještě z dob ČSLA. Několikadenně použitých! :D :D :D

Což pro jistotu vysvětlím – jsi v 3,14či jako Nina Ricci! Bonzovat se nemá, ale hlásit se to MUSÍ, takže si dej majzla! Ono zatelefonovat do USA na FBI a říci jim, že vím o tajném skladu chemických zbraní (Nebo biologických? Teď v tom mám hokej… ;) :D) dnes NENÍ ŹÁDNÝ PROBLÉM jako kdysi! ;) :)

zjentek

D; D; D; …To nemůžeš vzít na sebe, to musí být uskladněný jako FUNGLÁČE! Víš, co udělá sepraná guma po 20 letech? Jen jednou ji pak natáhneš a to je naposledy, kdy se ještě natahovala, však víš. A takový pongle si pak už můžeš vázat třeba tkaničkou, když chceš. No a ostří hoši z FBI budou alespoň hned vědět, z jaký Č-rdele světa se milý bonzák vyloupl. (; ((;

Mravenec

Aliene, já piju leccos, zelenou, morgan s colou, jäger s energy, prostě mnoho. Věřím, že toto nemůže být špatné! :D

aliendrone

Mravenec>>> Faktem je, že VŠECHNO jde, když se CHCE! (s vyjímkou medu a asfaltu, páč tečou moc pomalu) ;) :)
Nicméně znám i příjemnější způsoby na to, kterak dosáhnout refluxního stavu. ;) :D :D

Mravenec

Pro mě zaručený způsob ➡️teplá kořalka.

zjentek

Brablenec se bojím že nasaju ty výpary a mám ho jak z praku!

Mravenec

Vyrazit si z pohodlí domova z kopejtka není nikdy na škodu.

zjentek

tOHLE BYCH POJAL JAKO OBŘAD, BYLINKA JE BYLINKA, ŽÁDNÝ KOPEJTKO (; ((;

Mravenec

Pokud bylinka padne celá, myslím, že se obřad zvrhne. :D

zjentek

Ne e. Když už tu lahev otevřu, budu ji cucat tak do tří zmrzlých. (;

Mravenec

Tak to pak ano!