Avatar uživatele
zjentek

Pokud si ohřeji Praděda tak na 40°C, bude to drink ještě více na zahřátí?

…Takový nějaký ještě více zahřívací?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

To se ještě dělá? Já si ho pamatuji za bolševika a jediné co na něm bylo dobré, byla ta zátka-štamprle. Jinak bych dal přednost brzdové kapalině či jinému „lepšímu pití“. ;) :)

Tudíž bez ohledu na teplotu je Praděd spíše než na zahřátí vhodný leda tak na ZEBLITÍ. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Tak to zkus. Já bych si dal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, ale já mám PŮVODNÍ!!! Já si takhle někdy skovávám věcičky na pak, pro strýčka příhodu. Já mám třeba oblečení z různých koutů světa 20 let a více (jednou snad vynosím). No, tenhle Praděd jsem otvíral ve svěráku hasákem, bo cukr, víš jak! FAKT NEKECÁM (; D; D;

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> No twl, to mě poto na holá záda! Představil jsem si tvůj sklad ponožek, ještě z dob ČSLA. Několikadenně použitých! :D :D :D

Což pro jistotu vysvětlím – jsi v 3,14či jako Nina Ricci! Bonzovat se nemá, ale hlásit se to MUSÍ, takže si dej majzla! Ono zatelefonovat do USA na FBI a říci jim, že vím o tajném skladu chemických zbraní (Nebo biologických? Teď v tom mám hokej… ;) :D) dnes NENÍ ŹÁDNÝ PROBLÉM jako kdysi! ;) :)

Avatar uživatele
zjentek

D; D; D; …To nemůžeš vzít na sebe, to musí být uskladněný jako FUNGLÁČE! Víš, co udělá sepraná guma po 20 letech? Jen jednou ji pak natáhneš a to je naposledy, kdy se ještě natahovala, však víš. A takový pongle si pak už můžeš vázat třeba tkaničkou, když chceš. No a ostří hoši z FBI budou alespoň hned vědět, z jaký Č-rdele světa se milý bonzák vyloupl. (; ((;

Avatar uživatele
Mravenec

Aliene, já piju leccos, zelenou, morgan s colou, jäger s energy, prostě mnoho. Věřím, že toto nemůže být špatné! :D

Avatar uživatele
aliendrone

Mravenec>>> Faktem je, že VŠECHNO jde, když se CHCE! (s vyjímkou medu a asfaltu, páč tečou moc pomalu) ;) :)
Nicméně znám i příjemnější způsoby na to, kterak dosáhnout refluxního stavu. ;) :D :D

Avatar uživatele
Mravenec

Pro mě zaručený způsob ➡️teplá kořalka.

Avatar uživatele
zjentek

Brablenec se bojím že nasaju ty výpary a mám ho jak z praku!

Avatar uživatele
Mravenec

Vyrazit si z pohodlí domova z kopejtka není nikdy na škodu.

Avatar uživatele
zjentek

tOHLE BYCH POJAL JAKO OBŘAD, BYLINKA JE BYLINKA, ŽÁDNÝ KOPEJTKO (; ((;

Avatar uživatele
Mravenec

Pokud bylinka padne celá, myslím, že se obřad zvrhne. :D

Avatar uživatele
zjentek

Ne e. Když už tu lahev otevřu, budu ji cucat tak do tří zmrzlých. (;

Avatar uživatele
Mravenec

Tak to pak ano!

Nový příspěvek