rrihamirek1

pokud sesmilnim doma s manzelkou, pujdu do nebe, nebo pekla?

zadny kadak, tady se jedna o cisty pohlavni styk dvou dusi

Odpovědi
Kazatel

Jako že to ženě šoupneš do kaďáku? To záleží na náboženství, ve kterým jedeš.

Moccaa

Pokud to neučiníš při hokejovém zápase, pak pomilování se s ženou není problém, synku.

Justin1

Řekl bych, že záleží na tom, jestli už máte děti a jestli vás děti u toho uvidí.

Tuisenim

Myslíš, že se jedná o smilstvo při (jak píšeš) čistém pohlavní styku dvou duši… a navíc ve svazku manželském?

zjentek

Dávej bacha, abys navždy nesesmolnil, až si to tady tvá drahá náhodou přečte.

dubraro

To je nesmyslná otázka. S manželkou (vlastní) nelze smilnit.

led

Vlastnou?
Boh odpúšťa a trestá… Aj ľudská sexualita je Bohom stvorená ako dobrá, nie hriešna, len človek si s ňou robí čo chce – človek ju používa hriešne.

Boh povedal: „…muž opustí svojho otca i svoju matku a prilipne k svojej manželke a budú jedným telom.“ (Gn 2,24). Pohlavnosť má v živote človeka spĺňať dve úlohy:

  1. Telesný prejav manželskej lásky.
  2. Plodenie detí.

Pri pohlavnom styku sa dvaja stávajú jedným telom, ide tu o vzájomné telesné sebadarovanie sa. Preto je logické, že so to môže diať iba u ľudí, ktorí si vzájomne patria a to sú manželia. Iba medzi manželmi je v zmysle kresťanskej náuky morálne dovolený pohlavný styk!

ak „nezosmilníš“, neporušujete Slovo Božie

Roman71

Pokud je to vaše zákonitá manželka, pak se nejedná o smilstvo. To byste musel žít s partnerkou jak se říká „na psí knížku“. A pokud by vás napadlo mít intimní vztah s jinou ženou, ač jste ženatý, dopustil byste se cizoložství.

Tuisenim

Ale jinak se ještě teď směju jako blázen… nad tím co vše a do jaké hloubky jste se až ponořili…

Roman71

Taky mě to pobavilo :D