zjentek

Pokud se v oblasti pravého třísla znenadání objeví nepříjemná boule, co vše krom kýly může takový příznak značit?

Boule se sice objeví znenadání, ovšem neobjeví se z ničeho nic, bez varovných signálů, upřímně jí předchází dlouhodobé potíže v podobě bolesti pravého stehna při chůzi, také potíže se zažíváním, vylučováním dlouhodobě a vůbec blíže nespecifikované zdravotní problémy, u kterých se ovšem s jistotou dá prohlásit, že vycházejí/mají původ v této oblasti, tedy oblasti třísla. );

Odpovědi
jirka F

Bohužel to tady není zdravotnický personál. Ale obyč poradna nevíme jak ti máme pomocí.

aliendrone

Ač hned z první mi přišel na mysl nějaký kardiovaskulární moribundus (trombus), tak s ohledem na to, že jsi zjentek je NUTNÉ vzít v úvahu jistou venerickou chorobu vyskytující se v tropických oblastech (především jihovýchodní Asie). Sry bejku, v mládí bych ti o tom mohl sdělit více, ale s ohledem na reálnou potřebnost se mi zbytek informace již vykouřil z hlavy (ještě jsem si vybavil, že na to zabírají antibiotika). 😉 🙂