WalterBishop

Pokud se budu hrabat ve třech kontejnerech, 1× elektro, 1× papír a 1× plast, jaká je šance nálezu šperku?

Vypočítej a odpověz v %!
Jde o nález šperku jako prstenec, náhrdelník, růženec, ozdobný šperk na chodidlo, náušnice, piercing.

Nejedná se o zadaní úlohy ani úkolu ani soutěže, tak si trapné mazání nech pro svoje otázky a raději se věnuj řešení.

Nejlepší odpověď
agentpv

1%, ale někdy můžeš spíš narazit na šperky v normální popelnici – tam bych dal 2% procenta. Pokud budeš chodit hrabat pravidelně tak ti dávám 5% na půl roku. Pokud si koupíš detektor kovů tak máš taky 5% naději nálezu na poli / v lese + štěstí začátečníka. Dobře se třeba dají zpeněžit některé knihy z kontejneru, vím o nálezu krabice s dokumenty z let cca 1945 – 1950 které měly taky solidní hodnotu.

WalterBishop

Bože co se to stalo? Chtěl jsem udělit významný vděk za tak solidní výpočet a otázka se uzamkla. Nicméně děkuji za důsledný rozpočet i výpočet, takto to má vypadat. Nechť se poučí i ostatní.

Drap

Otázku jsi uzamkl ty. Už jsem ti snad jednou doporučoval pročíst si pravidla těchto stránek.