zjentek

Pokud průměrný Čech starší 15 let vypije za rok 14,4 litru čistého lihu, jak si svou dávku rozumně dělíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Velmi snadno. Nechávám svou dávku těm druhým.

Další odpovědi
Kepler

To jsou baj očko jen 2 velké štamrle běžné lihoviny denně, žádná hrůza, něco by se s tím mělo dělat. Hlavně rovnoměrně a pravidelně. Rozumně si nic nedělím. Jinak v protialkoholní léčebně v Kroměříži je prý krásně.

aliendrone

Statistika je ošidná věc, pokud se používá účelově. Máme mezi námi i Keplera (a spol.), v důsledku čehož se NEMUSÍŠ trápit s dělením své denní dávky. Budeš MOC rád, když si k lihu jen zdálky čuchneš, na nějaké pití zapomeň! ;) :D :D

Mc Merkurion

… dobrovolně přebírám dávku za abstinenty, takže s rozumným dělením nemusím mít starosti …

da ny

Lihoviny, pivo i víno za mnetedy vypije někdo jiný/cizí. :)

zjentek

Já myslel třeba jeden tejden za to pořádně vzít, aby pak měl člověk o čem 360 dní přemejšlet, bo…

Anebo i jinak by to samozřejmě šlo.