zjentek

Pokud po mě jdou homosexuálové doslova jako husa po flusu, znamená to automaticky, že se líbím i ženským?

Ženská nic neřekne 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️(na rozdíl od kluka jako buka).

Odpovědi
aliendrone

Hele, já jich sice pár znám, ale kdovíproč jejich společnost tak nějak nevyhledávám a tudíž do jejich myšlení moc nevidím.

Každopádně možné TO JE, stejně tak jako že bukvice jen chtějí nazpět svoji spolkovou pokladničku (včetně obsahu)! 😉 😁 😁

elkon

Zeptej se jich, proč se ptáš zde?

agentpv

já to zažíval tak do 25 let – na nádražích v Praze, Brně, ve společných sprchách na čundrech, v práci … a pak 25 let nic a tak jsem se v 50 jsem oženil (to už jsem měl 3 letou dceru)…

zjentek

Aliene, jenže počkej, až oni začnou vyhledávat tu tvou! A s tím NEHNEŠ jako! To je právě ono- ten problém! Už chápeš? (; D; D; Do myšlení se budou snažit vniknout oni tobě a vyhýbat se jim obloukem, pche, tohle ti bude prd platný, nepomůže plakat! Já abych se bál nosit třeba klobouk, nebo tak (prostě cokoli atyp). (; D; D;

Jakou spolkovou pokladničku?

zjentek

Agentpv, asi jsem nepochopil, rozbor please. 🤷‍♂️

zjentek

Elkon, to jako že bych chodil mezi nimi a vyptával se „líbím se vám“? A seš padlej na hlavu? Taková bukvice ti to dá jednoznačně najevo, nezávisle na prostředí, ovšem ženská, to je jiná liga! Ta je mnohem sofistikovanější, nebo co to je za „dar“ (neznám, nerozumím, mám totiž koule).