Avatar uživatele
zjentek

Pokud po mě jdou homosexuálové doslova jako husa po flusu, znamená to automaticky, že se líbím i ženským?

Ženská nic neřekne 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️(na rozdíl od kluka jako buka).

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 361 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Hele, já jich sice pár znám, ale kdovíproč jejich společnost tak nějak nevyhledávám a tudíž do jejich myšlení moc nevidím.

Každopádně možné TO JE, stejně tak jako že bukvice jen chtějí nazpět svoji spolkovou pokladničku (včetně obsahu)! 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Zeptej se jich, proč se ptáš zde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

já to zažíval tak do 25 let – na nádražích v Praze, Brně, ve společných sprchách na čundrech, v práci … a pak 25 let nic a tak jsem se v 50 jsem oženil (to už jsem měl 3 letou dceru)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, jenže počkej, až oni začnou vyhledávat tu tvou! A s tím NEHNEŠ jako! To je právě ono- ten problém! Už chápeš? (; D; D; Do myšlení se budou snažit vniknout oni tobě a vyhýbat se jim obloukem, pche, tohle ti bude prd platný, nepomůže plakat! Já abych se bál nosit třeba klobouk, nebo tak (prostě cokoli atyp). (; D; D;

Jakou spolkovou pokladničku?

Avatar uživatele
zjentek

Agentpv, asi jsem nepochopil, rozbor please. 🤷‍♂️

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, to jako že bych chodil mezi nimi a vyptával se „líbím se vám“? A seš padlej na hlavu? Taková bukvice ti to dá jednoznačně najevo, nezávisle na prostředí, ovšem ženská, to je jiná liga! Ta je mnohem sofistikovanější, nebo co to je za „dar“ (neznám, nerozumím, mám totiž koule).

Nový příspěvek