zjentek

Pokud neumím ani péct, dá se třeba i domácí třená bábovka dneska nechat sehnat po síti?

Pokud ano, jak nejlépe bez opruzu?

Hm… no… vlastně jsem měl na mysli spíše sociální sítě, jak podotázka napovídá.

Odpovědi
Kepler

Prodávají se i v různých super – hyper, ale jsou dost předražené. No a na e-shopech ještě připlatíš za dopravu. Možná je mají v nabídce i nějaké cukrárny, či pekárny, nevím. Já si je peču sám, není to tak složité a vyjde to tak za 1/3 ceny v obchodech.

elkon

Řekni sousedce, nebo si najdi ženskou.

nyjono

Tys nikdy neviděl v obcjodě bábovku???
Jsou úplně běžně ke koupi.
Ale domácí? Jak chceš koupit v obchodě domácí bábovku?

Domácí je domácí. Ať už je její název v obchodě jakýkoli.

Jak po síti. Jak chceš bábovku narvat do PC? A domácí to už vůbec.
Nebo jako objednat přes internetovou objednávku?
Pak tedy asi projít nabídky obchodů a objednat.
Nechápu, co vlastně řešíš.

johana 56

Upéct domácí bábovku není až tak velký problém. Všechno nové je vždycky hop nebo trop a občas se zadaří…
Fungují i malé soukromé pekárny, stačí je objevit. Většina z nich si zákazníky chce udržet a výrobky jsou kvalitnější než v hyper/super.
Sehnat na soc. sítích? V tomto směru jsem ve svém okolí zaregistrovala nové slovní spojení: „Včera jsem na netu sháněl nějakou buchtu na tření“ 🙂

annas

  • ))