zjentek

Pokud někdo zemře s kovidem a s „tečkou proti němu“, jak ví, jestli zemřel na kovid, anebo na tečku proti němu?

A především, jak se totéž dozví kdokoli jiný, kdo zrovna žije, neboť dosud nezemřel s kovidem a s tečkou proti němu? Děkuju.

Odpovědi
elkon

Zase hulíš???

Drap

On to neví a je mu to už jedno. Jinak příčina smrti lze velice přesně určit pitvou.