dust8

Pokud máte nějakou zkušenost se sněhovými řetězy, tak jakou?

Nejlepší odpověď
Drap

Když jsou na ně podmínky, tak neni nic lepšího. Jinak nevyjedeš. Používal jsem je již mnohokrát a vždy hodně pomohly. Chce to trochu cviku při nasazování, protože pokud je člověk sám, v mrazu a po tmě, tak to dá chvíli zabrat.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jen nejlepší, bez ohledu, jestli už mám přezuto na zimní, řetězy v autě nesměj chybět >>> von řetěz i na zimních (dopňuju/opravuju: samozřejmě má bejt na letních) je lepší než sebelepší zimní vzorek …

cukrar

Jen dobrou, vyjel jsem tam, kde bych bez nich nevyjel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Já zatím jen cvičně nasadil a zas sundal…