XMasterX

Pokud Mark Zuckerberg vlastní Facebook, proč vydělává „pouze“ 100 milionů korun denně?

Když zisk celého Facebooku je 400 miliard, komu jde zbytek peněz?

Odpovědi
bauerlukin

no tak ostatním zaměstnancům, Zuckerberg není určitě jediný kdo vydělává ve fb, na provoz, na opravy, na nové pristoje a na vývoj

Tomáš1234

Protože FCB nepatří je Zuckerbergovi. Ten vlastní jen něco kolem 30% firmy viz https://www.kur­zy.cz/facebook/ak­cionari/ . Kromě podílu na zisku je jeho výdělek pravděpodobně tvořen i zaměstnaneckým platem.