zvonisek

Pokud- li by někdo podal lživý inzerát, aniž by inkasoval peníze, zatknou ho?

Např. pokud by někdo ze srandy podal inzerát ( ten jsem osobně četla ), že někdo prodá šílenou kočku, nebo prodá dítě. Popř živého slona, z důvodu, že se mu nevejde do kuchyně, ani do obýváku.
Zatknou ho?

Odpovědi
ivzez

Ani jeden z uvedených příkladů není lživý, jde o nesmyslné inzeráty.

Snad by se někdo pozastavil nad inzerátem ohledně prodeje
dítěte. Pokud by inzerát vůbec vyšel → podle mne by jej tisk nevydal
a provozovatel webu obratem smazal.
(V ostatních případech by se podíval do kalendáře, jestli není 1. dubna.)

PS:
Co je „Pokud- li“?