zjentek

Pokud kostlivci vylézají z hrobů, jak se potom prezentují pochovaní žehem?

Drap>>> to jó ovšem JAK pak člověk může být spojován s nějakým případným posmrtným příběhem, posmrtnou aktivitou, zkrátka post mortem vylomeninami, když potom se nemůže UŽ NIJAK dále prezentovat, nikoho polekat, nic, bo prostě nemáme příběhy o strašidelným popelu… ne? Nebo máme? 😮

Odpovědi
Drap

Nepotřebují se prezentovat. Jsou pouze popel a mohou, pokud nejsou v uzavřené schránce, se presentovat tím, že pohnojí a podpoří hřbitovní floru.

aliendrone

Co zůstane po žehu? Urnu ti naplní popelem a prachem z nebožtíka. A prach…, však víš, jak to vypadá, když se práší. Lze se tedy domnívat že „kostlivec po sežehnutí na prach“ je PRAŠIVEC. 😉 😁 😁

df

To není vůbec dobrá věc. Duch ještě nějakou dobu bývá k tělu upoután, vrací se k němu. Takhle, když tělo náhle “zmizí”, tak nevím, jak se duch s tím vyrovnává. Je dobré si přečíst Tibetskou knihu mrtvých. Dá se i poslechnout na youtube. Výhodou je, že i když se ti to vykouří z hlavy, tak přece ta informace v tobě zůstane a až to přijde, tak toho můžeš využít