Kozofoh

Pokud jsou člověku zabaveny věci při letištní prohlídce, jsou mu někdy vráceny?

Nebo si je nechaji?

Nejlepší odpověď
Alesh

Vyhazují je. Podle mě by ti je vrátili jedině rovnou, tj. za předpokladu, že by sis rozmyslel nástup do letadla. Že by je někde skladovali a ty by sis je vyzvedl při návratu, o tom dost pochybuji.

Další odpovědi
Emefej

Nic se nevrací. Technicky neproveditelné.

Pepa25

O zabavených nebezečných předmětech na letišti vyšel hezký článek ve 100+1:

Zdroj: https://www.sto­plusjednicka.cz/ri­se-zabavenych-veci-kde-konci-zapomenute-noziky-pilniky-z-letist