Viktorie II.

Pokud je president hlavou státu, kdo je tedy jeho nohou?

Odpovědi
Kelt

Nohou je přece ten, kdo zajištuje přesun hlavy státu. Tedy jeho osobní řidič. nebo řidiči.

aliendrone

Zajímavá úvaha, trochu ji rozvedu. Pokud je prezident hlava státu, tak je logické, že jiní ústavní činitelé zaujímají místa jiných orgánů. Jejich počet lze těžko předjímat, ale dovolím si tvrdit, že Črdel by z tohoto hlediska byla v posteli k NEUTAHÁNÍ. ;) :D

Marty Koller

Elkon, ale má na to. Takové lidi jako Viktorie, Rokio, nebo já jsme alespoň normálnější než ty a to nám musíš pořád nadávat?

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Viktorko – Tvé bláboly mě nepřekvapí, už jsi tu svou inteligenci předvedla vícekrát. A proto, ty mě urazit nemůžeš, nemáš na to.